Upgraded Model 3 launching today

Modeli 3 i përmirësuar që lançohet sot

E ndërtuar për distancë
Shkoni deri në 629 km me një karikim të vetëm me një stil të përditësuar të jashtëm të optimizuar për aerodinamikën maksimale

Upgraded Model 3 2023

Përmirësimi i komoditetit të udhëtimit
Cilësi më e rafinuar dhe e relaksuar e udhëtimit, falë një kombinimi të trupit më të ngurtë dhe akordimit të përditësuar të pezullimit.


Dy ngjyra të reja
E kuqe ultra dhe gri e fshehtë. Projektuar për të ndryshuar me këndin e shikimit dhe ndriçimin.

Two new colors for Model 3 2023

Brendësia e ridizajnuar
Materialet më të sofistikuara, sediljet e ajrosura dhe ndriçimi i personalizueshëm i ambientit.

Ekrani me prekje të pasme për pasagjerët në pjesën e pasme për të kontrolluar klimën dhe për të shijuar argëtimin.

Ekrani me prekje në qendër tani ka më të vogël korniza, duke ju dhënë më shumë hapësirë ​​të përdorshme në ekran. Ekrani është më i ndritshëm, kontrast më i lartë dhe më i përgjegjshëm.

Sediljet e pasme më të rehatshme.

More comfortable rear seats in new Model 3

Sistemi më i mirë i zërit
Deri në 17 altoparlantë, nën-vuferë të dyfishtë dhe amplifikues të dyfishtë. Natyrisht shkon në 11.

Kabina super e qetë
Xhami akustik 360º siguron heshtje brenda kabinës pavarësisht se çfarë po ndodh rreth jush.

Gjithashtu, shumë më pak zhurmë nga rruga dhe era.

sunroof of new Model 3 2023

Tani është i disponueshëm në Evropë dhe Lindjen e Mesme. 

Zyrtari ka përditësuar faqen China Model 3 me një video të re që tregon ridizajnimin.

A do të blini një Tesla Model 3 të ri?

 

 

----------Ky artikull është pjesërisht i shkëputur nga Makina dhe Shoferi.

Kthehu në blog

Lini një koment

Ju lutemi vini re, komentet duhet të miratohen përpara se të publikohen.