Elevate Your Journey: Must-Have Tesla Model Y Accessories for Summer 2023

Ngritni udhëtimin tuaj: Aksesorët e Tesla Model Y që duhet t'i keni për verën 2023

Vera është gjithmonë më e mira nga ajo që mund të jetë. Për të përmirësuar përvojën tuaj me udhëtimet verore dhe për të përfituar sa më shumë nga Tesla Model 3/Y, dyqani Arcoche për të gjitha nevojat tuaja Tesla, paraqet një përzgjedhje të aksesorëve të domosdoshëm këtë verë!

Për të mbrojtur Brendësia e Tesla-s, optimizoni hapësirën e magazinimit dhe siguroni komoditetin tuaj, këto produkte të cilësisë së lartë integrohen pa probleme në Tesla Model 3/Y, duke e transformuar atë në shoqëruesin më të mirë të verës. Bashkohuni me ne teksa eksplorojmë disa aksesorë të jashtëzakonshëm nga Arcoche që do të ngrenë në lartësi të reja përvojën tuaj të vozitjes gjatë verës.

Shije dielli me kristali të akullit: Kur dielli po flakëron, Kristali i Akullit bëhet thelbësor për të mbajtur brendësinë e modelit tuaj Tesla 3/Y i ftohtë dhe i mbrojtur. Rrobat tona janë të përshtatshme për të mbuluar në mënyrë të përsosur çatinë, duke bllokuar rrezet e dëmshme UV dhe duke reduktuar grumbullimin e nxehtësisë brenda makinës. Me një sipërfaqe reflektuese, ajo reflekton në mënyrë efektive rrezet e diellit, duke mbajtur temperaturën e kabinës komode dhe duke parandaluar dëmtimin e pultit dhe tapicerisë tuaj.Jastëku i sediljes: A jeni ende i shqetësuar se jeni shumë i nxehtë ndërsa jeni ulur në makinë? Nëse po, ju lutemi ejani të shikoni jastëkun tonë të ndenjëseve. E bërë nga materiali i cilësisë premium, jastëku i sediljes është më i frymëmarrjes dhe thithës i djersës, gjë që do ta bëjë udhëtimin tuaj më të rehatshëm. Me dizajn elegant, jastëku i sediljeve të makinës e bën brendësinë e makinës suaj të duket më luksoze dhe elegante. Pamja është e freskët dhe e plotë, kompakte dhe e trashë, me shtresa të dallueshme dhe ndjesi të lëmuar dhe të ftohtë.Rrjetë e përparme e grilës: Grila e parakolpit të përparmë është bërë nga plastika e fortë ABS dhe rrjetë teli prej çeliku inox me veshje kundër ndryshkut, e cila është e qëndrueshme, e lehtë për t'u pastruar. Mund të parandalojë në mënyrë efektive gjethet, shkëmbinjtë dhe të tjerët që të hyjnë në brendësi të automjetit përmes hapësirës së ventilimit të ajrit, duke shkaktuar papastërti ose duke ndikuar në shpërndarjen e nxehtësisë dhe duke ndikuar në sigurinë e drejtimit.

Linja ekskluzive e aksesorëve nga Arcoche është krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të drejtimit me komfort, komoditet dhe modë. Nga ambientet e brendshme tek të jashtmet, nga zëvendësimi tek gjërat e nevojshme, ne kemi gjithçka që mund t'ju nevojitet.

 

---------Ky artikull është pjesërisht i shkëputur nga Tesbros Blog.

Kthehu në blog

Lini një koment

Ju lutemi vini re, komentet duhet të miratohen përpara se të publikohen.